Hoofdmenu

MenuClose

Ligplaatsenreserveringen

De selectie is gesorteerd op scheepsnaam. U kunt de selectie sorteren op aankomst datum door bovenaan in de kolom op het woord "aankomst" te klikken.

De ligplaats is vervolgens gemakkelijk terug te vinden op de digitale kaart met ligplaatsen.

De ligplaatsen en tijden zijn onder voorbehoud, het kan zijn dat een schip tussendoor verhaalt of tijdelijk de ligplaats verlaat voor een korte periode.

Scheepsnaam Lengte Ligplaats Aankomst Vertrek
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 24-04-2017 09:00 24-04-2017 19:00
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 28-04-2017 07:00 28-04-2017 23:00
A-ROSA FLORA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 30-04-2017 05:00 30-04-2017 23:00
A-ROSA SILVA 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 20-04-2017 08:30 20-04-2017 23:00
A-ROSA SILVA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 24-04-2017 05:00 24-04-2017 23:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 18-04-2017 09:00 19-04-2017 01:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade oost IJRO 1 23-04-2017 09:00 24-04-2017 01:00
ALEMANNIA 110 Javakade, ligplaats 1 27-04-2017 07:30 28-04-2017 14:00
ALINA 135 Westerdoksdijk 23-04-2017 09:30 24-04-2017 02:00
ALINA 135 Westerdoksdijk 30-04-2017 09:30 01-05-2017 02:00
ALINA 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 05-05-2017 09:30 06-05-2017 02:00
AMACERTO 135 Ruijterkade oost IJRO 6 23-04-2017 06:30 25-04-2017 11:30
AMACERTO 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 30-04-2017 07:30 02-05-2017 14:00
AMADEUS CLASSIC 110 Ruijterkade West IJRW 4 19-04-2017 18:00 20-04-2017 06:00
AMADEUS CLASSIC 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 20-04-2017 06:00 21-04-2017 14:00
AMADEUS CLASSIC 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 24-04-2017 00:05 25-04-2017 14:00
AMADEUS ELEGANT 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 21-04-2017 09:00 22-04-2017 14:00
AMADEUS ELEGANT 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 27-04-2017 18:00 29-04-2017 14:00
AMADEUS ELEGANT 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 04-05-2017 18:00 05-05-2017 10:00
AMADEUS ELEGANT 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 05-05-2017 10:00 06-05-2017 08:30
AMADEUS PRINCESS 110 Ruijterkade West IJRW 4 19-04-2017 18:00 21-04-2017 14:00
AMADEUS PRINCESS 110 Ruijterkade oost IJRO 1 26-04-2017 18:00 28-04-2017 14:00
AMADEUS PRINCESS 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 03-05-2017 18:00 04-05-2017 22:00
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 22-04-2017 23:00 26-04-2017 18:00
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost IJRO 6 27-04-2017 23:00 28-04-2017 09:00
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost IJRO 1 06-05-2017 23:00 10-05-2017 14:00
AMADEUS SILVER II 135 Ruijterkade oost IJRO 1 19-04-2017 17:30 21-04-2017 09:30
AMADEUS SILVER II 135 Ruijterkade oost IJRO 1 03-05-2017 07:00 05-05-2017 13:30
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 19-04-2017 18:00 20-04-2017 23:55
AMADEUS SILVER III 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 25-04-2017 18:00 27-04-2017 08:00
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 27-04-2017 08:00 28-04-2017 18:00
AMADEUS SYMPHONY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 18-04-2017 14:00 20-04-2017 19:00
AMADEUS SYMPHONY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 02-05-2017 09:00 03-05-2017 10:00
AMAKRISTINA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 28-04-2017 14:00 30-04-2017 09:00
AMAPRIMA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 19-04-2017 06:30 20-04-2017 23:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 26-04-2017 07:30 28-04-2017 11:30
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 03-05-2017 07:30 05-05-2017 10:00
AMASONATA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 21-04-2017 13:00 23-04-2017 09:00
AMASONATA 135 Ruijterkade oost IJRO 6 05-05-2017 13:00 07-05-2017 09:00
AMAVENITA 135 Westerdoksdijk 28-04-2017 13:30 30-04-2017 09:00
AMAVERDE 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 29-04-2017 13:30 01-05-2017 05:00
AMAVERDE 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 01-05-2017 05:00 01-05-2017 08:00
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 21-04-2017 12:00 23-04-2017 09:00
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 28-04-2017 12:00 30-04-2017 18:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 05-05-2017 12:00 07-05-2017 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 21-04-2017 10:00 23-04-2017 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 28-04-2017 10:00 30-04-2017 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 05-05-2017 10:00 07-05-2017 07:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 19-04-2017 07:30 19-04-2017 20:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Javakade, ligplaats 1 27-04-2017 07:30 27-04-2017 20:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 05-05-2017 07:30 05-05-2017 20:30
ARLENE 92 Neptunushaven LP2 19-04-2017 15:00 20-04-2017 09:00
ARLENE 92 Ruijterkade West IJRW 4 24-04-2017 15:00 25-04-2017 09:00
ARLENE 92 Ruijterkade West IJRW 4 29-04-2017 15:00 30-04-2017 09:00
ARLENE 92 Ruijterkade West IJRW 4 04-05-2017 15:00 06-05-2017 13:00
AURELIA 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 19-04-2017 09:00 19-04-2017 23:59
AURELIA 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 26-04-2017 09:00 26-04-2017 23:59
AVALON ARTISTRY II 110 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 30-04-2017 05:00 30-04-2017 10:00
AVALON ARTISTRY II 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 06-05-2017 00:30 08-05-2017 17:00
AVALON FELICITY 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 22-04-2017 07:00 24-04-2017 17:00
AVALON FELICITY 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 06-05-2017 07:00 08-05-2017 17:00
AVALON ILLUMINATION 135 Westerdoksdijk 27-04-2017 07:00 29-04-2017 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost IJRO 6 28-04-2017 07:00 30-04-2017 17:00
AVALON LUMINARY 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 22-04-2017 01:00 23-04-2017 10:00
AVALON LUMINARY 110 Ruijterkade oost IJRO 6 29-04-2017 00:30 30-04-2017 19:00
AVALON TRANQUILITY II 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 21-04-2017 07:00 23-04-2017 17:00
AVALON TRANQUILITY II 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 05-05-2017 07:00 07-05-2017 17:00
BELLRIVA 104 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 18-04-2017 09:00 19-04-2017 04:30
BELLRIVA 104 Ruijterkade West IJRW 4 02-05-2017 09:00 03-05-2017 04:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 26-04-2017 21:30 26-04-2017 23:30
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 26-04-2017 20:00 26-04-2017 22:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 27-04-2017 00:45 27-04-2017 02:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 27-04-2017 12:30 27-04-2017 14:30
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 27-04-2017 17:45 27-04-2017 19:00
BOOT 5 20 Suezhaven F3 22-04-2017 14:30 22-04-2017 15:30
BOOT 5 20 Suezhaven F3 22-04-2017 19:30 22-04-2017 20:30
BOOT 8 36 Zouthaven 20-04-2017 17:30 20-04-2017 19:30
BOOT 8 36 Zouthaven 20-04-2017 22:15 21-04-2017 00:15
BOOT 8 36 Steiger 14 Buitenkant 27-04-2017 19:00 27-04-2017 21:00
BOOT 8 36 Steiger 14 Buitenkant 28-04-2017 01:45 28-04-2017 03:00
CALYPSO 75 Tolhuis ligplaats 1 18-04-2017 10:00 19-04-2017 06:00
CALYPSO 75 Javakade, ligplaats 1 28-04-2017 10:00 29-04-2017 06:00
CHARLES DICKENS 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 20-04-2017 07:00 20-04-2017 19:30
CHARLES DICKENS 110 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 30-04-2017 07:00 30-04-2017 23:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 22-04-2017 18:30 22-04-2017 19:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 22-04-2017 22:30 22-04-2017 23:00
DE ZONNEBLOEM 116 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 04-05-2017 10:00 05-05-2017 05:00
DOCKS 1 41 Steiger 14 Binnenkant 26-04-2017 18:30 26-04-2017 20:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 00:30 27-04-2017 02:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 11:30 27-04-2017 13:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 17:00 27-04-2017 19:00
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 27-04-2017 19:00 27-04-2017 20:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 22:00 27-04-2017 23:30
EDELWEISS 110 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 21-04-2017 07:30 21-04-2017 20:00
EDELWEISS 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 29-04-2017 07:30 29-04-2017 20:00
EDELWEISS 110 Javakade, ligplaats 1 07-05-2017 07:30 07-05-2017 20:00
ELEGANT LADY 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 19-04-2017 01:30 19-04-2017 23:59
ELIZABETH (zeilvaart) 41 Ruijterkade West IJRW 3 06-05-2017 16:00 07-05-2017 12:00
EMERALD SKY 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 21-04-2017 09:00 23-04-2017 12:30
EMERALD SKY 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 05-05-2017 09:00 07-05-2017 12:30
EMERALD STAR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 17-04-2017 22:30 18-04-2017 13:00
EMERALD STAR 135 Westerdoksdijk 18-04-2017 13:00 20-04-2017 09:00
EMERALD SUN 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 19-04-2017 09:00 21-04-2017 15:00
EMERALD SUN 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 25-04-2017 04:00 28-04-2017 15:00
EMERALD SUN 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 03-05-2017 02:00 05-05-2017 12:30
EMILY BRONTË 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 16-04-2017 09:30 16-04-2017 17:00
EMILY BRONTË 135 Westerdoksdijk 16-04-2017 17:00 18-04-2017 12:30
EMILY BRONTË 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 23-04-2017 12:00 24-04-2017 06:00
EMILY BRONTË 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 24-04-2017 06:00 25-04-2017 12:30
EMILY BRONTË 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 30-04-2017 12:00 02-05-2017 12:30
ESMERALDA 90 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 20-04-2017 14:00 21-04-2017 12:00
ESMERALDA 90 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 22-04-2017 14:00 23-04-2017 12:00
ESMERALDA 90 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 25-04-2017 12:00 26-04-2017 10:00
ESMERALDA 90 Javakade, ligplaats 1 26-04-2017 10:00 27-04-2017 05:00
ESPRIT 110 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 16-04-2017 06:00 18-04-2017 19:00
ESPRIT 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 30-04-2017 06:00 02-05-2017 08:30
EUROPE 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 17-04-2017 18:00 18-04-2017 06:00
EUROPE 110 Neptunushaven LP1 18-04-2017 06:00 19-04-2017 23:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 21-04-2017 03:30 21-04-2017 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 29-04-2017 03:30 29-04-2017 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 07-05-2017 03:30 07-05-2017 19:00
EXCELLENCE QUEEN 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 21-04-2017 03:00 23-04-2017 17:00
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 1 21-04-2017 12:00 22-04-2017 14:00
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 1 05-05-2017 12:00 06-05-2017 14:00
FRANCE 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 19-04-2017 13:00 22-04-2017 08:00
FRANCE 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 24-04-2017 13:00 27-04-2017 09:00
FRANCE 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 01-05-2017 17:00 05-05-2017 09:00
GERARD SCHMITTER 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 17-04-2017 17:00 20-04-2017 23:00
GRACE 135 Ruijterkade oost IJRO 1 18-04-2017 07:30 20-04-2017 18:00
HEINRICH HEINE 107 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 21-04-2017 21:30 23-04-2017 02:30
HEINRICH HEINE 107 Ruijterkade oost IJRO 1 29-04-2017 08:00 30-04-2017 02:30
INSPIRE 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 30-04-2017 01:00 02-05-2017 08:30
JANE AUSTEN 110 Javakade, ligplaats 1 18-04-2017 12:00 20-04-2017 12:30
JANE AUSTEN 110 Ruijterkade oost IJRO 1 25-04-2017 12:00 26-04-2017 12:00
LA BOHEME 105 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 20-04-2017 17:00 24-04-2017 09:00
LA BOHEME 105 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 28-04-2017 17:00 01-05-2017 23:00
LADY ANNE 70 Tolhuis ligplaats 1 20-04-2017 19:00 21-04-2017 10:00
LADY ANNE 70 Ruijterkade West IJRW 4 24-04-2017 12:45 25-04-2017 10:00
LADY ANNE 70 Tolhuis ligplaats 1 27-04-2017 19:00 28-04-2017 10:00
LAFAYETTE 90 Tolhuis ligplaats 1 23-04-2017 03:00 25-04-2017 20:00
LALE ANDERSEN 95 Ruijterkade West IJRW 4 25-04-2017 10:00 26-04-2017 06:00
MOBY KING 50 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 13:30 27-04-2017 14:30
MOBY KING 50 Steiger 14 Binnenkant 27-04-2017 19:30 27-04-2017 20:00
MOBY KING 50 Steiger 14 Buitenkant 06-05-2017 16:00 06-05-2017 17:00
MOBY KING 50 Steiger 14 Buitenkant 06-05-2017 23:00 06-05-2017 23:45
MODIGLIANI 110 Ruijterkade West IJRW 4 16-04-2017 17:00 19-04-2017 18:00
MODIGLIANI 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 26-04-2017 15:00 26-04-2017 18:00
MODIGLIANI 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 26-04-2017 18:00 29-04-2017 18:00
MODIGLIANI 110 Ruijterkade West IJRW 4 06-05-2017 23:00 10-05-2017 08:00
MONA LISA 82 Tolhuis ligplaats 2 18-04-2017 07:30 20-04-2017 09:00
MONA LISA 82 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 24-04-2017 17:00 25-04-2017 20:00
MONA LISA 82 Tolhuis ligplaats 1 25-04-2017 20:00 27-04-2017 13:30
MONA LISA 82 Javakade, ligplaats 1 30-04-2017 07:30 01-05-2017 23:45
MONARCH BARONESS 110 Javakade, ligplaats 1 23-04-2017 01:30 24-04-2017 13:00
MONARCH BARONESS 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 06-05-2017 08:30 08-05-2017 13:00
MONARCH EMPRESS 110 Javakade, ligplaats 1 22-04-2017 18:30 24-04-2017 17:00
MONARCH EMPRESS 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 29-04-2017 18:30 01-05-2017 18:00
OCEANDIVA ORIGINAL 86 Tolhuis ligplaats 2 20-04-2017 13:00 20-04-2017 16:30
OLYMPIA 89 Tolhuis ligplaats 1 19-04-2017 14:00 19-04-2017 19:00
OLYMPIA 89 Javakade, ligplaats 1 24-04-2017 18:00 26-04-2017 17:00
OLYMPIA 89 Javakade, ligplaats 1 29-04-2017 18:00 30-04-2017 14:00
OLYMPIA 89 Tolhuis ligplaats 2 30-04-2017 14:00 01-05-2017 14:00
OLYMPIA 89 Javakade, ligplaats 1 04-05-2017 18:00 06-05-2017 18:00
POSEIDON 78 Tolhuis ligplaats 2 24-04-2017 15:30 26-04-2017 06:00
PRINSES CHRISTINA 71 Javakade, ligplaats 1 21-04-2017 12:00 22-04-2017 06:00
PRINSES CHRISTINA 71 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 23-04-2017 18:30 25-04-2017 12:00
PRINSES CHRISTINA 71 Azartplein 27-04-2017 13:00 28-04-2017 09:30
PRINSES CHRISTINA 71 Suezhaven F3 28-04-2017 09:30 29-04-2017 09:00
REGINA RHENI 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 17-04-2017 21:30 18-04-2017 20:00
REGINA RHENI 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 18-04-2017 20:00 19-04-2017 21:00
REGINA RHENI 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 25-04-2017 01:00 26-04-2017 18:00
REGINA RHENI 110 Ruijterkade oost IJRO 6 26-04-2017 18:00 27-04-2017 13:30
REMBRANDT VAN RIJN 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 19-04-2017 04:00 19-04-2017 23:50
REMBRANDT VAN RIJN 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 23-04-2017 00:30 24-04-2017 04:00
REMBRANDT VAN RIJN 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 25-04-2017 04:00 25-04-2017 12:00
REX RHENI 90 Ruijterkade West IJRW 4 26-04-2017 00:30 27-04-2017 19:00
REX RHENI 90 Javakade, ligplaats 1 01-05-2017 14:00 02-05-2017 10:00
RHEIN MELODIE 133 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 22-04-2017 08:00 23-04-2017 08:00
RHEIN MELODIE 133 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 27-04-2017 08:00 28-04-2017 08:00
RHEIN MELODIE 133 Ruijterkade oost IJRO 1 02-05-2017 08:00 03-05-2017 08:00
RHINE PRINCESS 84 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 16-04-2017 15:30 18-04-2017 18:00
RHINE PRINCESS 84 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 20-04-2017 22:00 21-04-2017 07:00
RHINE PRINCESS 84 Javakade, ligplaats 1 21-04-2017 07:00 22-04-2017 18:00
RHINE PRINCESS 84 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 23-04-2017 15:30 25-04-2017 08:00
RHINE PRINCESS 84 Westerdoksdijk 25-04-2017 08:00 25-04-2017 18:00
RHINE PRINCESS 84 Ruijterkade West IJRW 4 27-04-2017 20:00 28-04-2017 14:00
RIGOLETTO 105 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 23-04-2017 08:00 23-04-2017 16:00
RIGOLETTO 105 Ruijterkade oost IJRO 1 26-04-2017 08:30 29-04-2017 18:30
RIVER AMBASSADOR 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 28-04-2017 22:00 30-04-2017 16:00
RIVER ARIA 126 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 18-04-2017 08:00 20-04-2017 19:00
RIVER ARIA 126 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 20-04-2017 19:00 21-04-2017 16:00
RIVER ARIA 126 Westerdoksdijk 06-05-2017 09:00 07-05-2017 16:00
RIVER ART 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 20-04-2017 20:15 21-04-2017 14:00
RIVER ART 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 24-04-2017 08:00 24-04-2017 23:59
RIVER DISCOVERY II 135 Westerdoksdijk 02-05-2017 06:00 02-05-2017 19:00
RIVER DUCHESS 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 01-05-2017 21:30 03-05-2017 16:15
RIVER EMPRESS 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 26-04-2017 04:00 26-04-2017 16:15
RIVER HARMONY 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 04-05-2017 09:00 05-05-2017 16:00
RIVER HARMONY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 06-05-2017 14:00 08-05-2017 14:00
RIVER PRINCESS 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 24-04-2017 21:30 26-04-2017 16:15
RIVER QUEEN 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 19-04-2017 21:30 21-04-2017 19:30
RIVER QUEEN 110 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 21-04-2017 19:30 22-04-2017 13:00
RIVER RHAPSODY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 29-04-2017 09:00 30-04-2017 16:00
RIVER RHAPSODY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 01-05-2017 14:00 04-05-2017 16:00
RIVER SPLENDOR 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 02-05-2017 08:30 04-05-2017 14:00
RIVER VOYAGER 135 Westerdoksdijk 19-04-2017 08:30 21-04-2017 22:00
ROTTERDAM 76 Ruijterkade West IJRW 4 22-04-2017 13:00 24-04-2017 12:30
ROTTERDAM 76 Ruijterkade West IJRW 4 29-04-2017 19:00 01-05-2017 18:00
ROYAL CROWN 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 28-04-2017 06:00 28-04-2017 21:00
S.S. ANTOINETTE 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 30-04-2017 04:00 30-04-2017 16:00
SALVINIA 90 Ruijterkade oost IJRO 6 25-04-2017 18:30 27-04-2017 09:00
SCENIC JASPER 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 25-04-2017 08:30 26-04-2017 21:00
SCENIC JEWEL 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 23-04-2017 08:30 24-04-2017 21:00
SCENIC RUBY 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 17-04-2017 08:00 18-04-2017 12:30
SCENIC RUBY 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 30-04-2017 08:00 02-05-2017 15:00
SELECT BELLEJOUR 127 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 20-04-2017 11:00 22-04-2017 03:00
SELECT BELLEJOUR 127 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 27-04-2017 03:30 29-04-2017 03:00
SELECT BELLEJOUR 127 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 04-05-2017 03:30 06-05-2017 03:00
SERENA 90 Ruijterkade West IJRW 4 21-04-2017 15:00 22-04-2017 17:30
SERENA 90 Ruijterkade West IJRW 4 28-04-2017 15:00 29-04-2017 17:30
SERENA 90 Javakade, ligplaats 1 05-05-2017 15:00 06-05-2017 17:30
SERENITY 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 18-04-2017 06:00 18-04-2017 18:30
SERENITY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 20-04-2017 13:00 21-04-2017 18:30
SERENITY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 23-04-2017 13:00 25-04-2017 03:00
SERENITY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 30-04-2017 06:00 01-05-2017 03:00
SERENITY 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 06-05-2017 06:00 06-05-2017 09:00
SIR WINSTON 68 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 21-04-2017 12:30 22-04-2017 12:15
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 2 22-04-2017 12:15 22-04-2017 22:45
SIR WINSTON 68 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 22-04-2017 22:45 23-04-2017 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 28-04-2017 12:30 30-04-2017 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 2 05-05-2017 12:30 07-05-2017 09:30
SOUND OF MUSIC 110 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 16-04-2017 17:30 18-04-2017 13:00
SOUND OF MUSIC 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 30-04-2017 09:00 02-05-2017 14:00
STATENDAM 104 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 22-04-2017 05:00 22-04-2017 23:00
STATENDAM 104 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 29-04-2017 05:00 29-04-2017 23:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 22-04-2017 11:30 22-04-2017 12:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 22-04-2017 17:00 22-04-2017 17:30
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 23-04-2017 10:30 23-04-2017 11:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 23-04-2017 17:30 23-04-2017 18:15
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 25-04-2017 10:30 25-04-2017 11:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 25-04-2017 17:30 25-04-2017 18:15
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 26-04-2017 10:30 26-04-2017 11:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 26-04-2017 17:30 26-04-2017 18:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 21-04-2017 19:00 21-04-2017 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 22-04-2017 01:00 22-04-2017 03:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 22-04-2017 17:30 22-04-2017 19:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 22-04-2017 21:00 22-04-2017 23:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 28-04-2017 19:00 28-04-2017 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 28-04-2017 23:15 29-04-2017 01:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 29-04-2017 19:00 29-04-2017 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 29-04-2017 23:15 30-04-2017 01:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2017 11:30 30-04-2017 13:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2017 15:30 30-04-2017 17:30
SWISS CROWN 110 Ruijterkade oost IJRO 6 19-04-2017 09:30 19-04-2017 23:30
SWISS CROWN 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 22-04-2017 09:30 22-04-2017 23:30
SWISS CROWN 110 Javakade, ligplaats 1 25-04-2017 09:30 25-04-2017 23:30
SWISS CROWN 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 28-04-2017 09:30 28-04-2017 23:30
SWISS CRYSTAL 102 Ruijterkade oost IJRO 6 21-04-2017 09:00 22-04-2017 14:30
SWISS CRYSTAL 102 Ruijterkade West IJRW 4 28-04-2017 09:00 29-04-2017 14:30
SWISS JEWEL 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 23-04-2017 07:30 23-04-2017 20:00
SWISS JEWEL 110 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 01-05-2017 07:30 01-05-2017 20:00
SWISS PEARL 110 Ruijterkade oost IJRO 6 17-04-2017 12:30 19-04-2017 09:00
SWISS PEARL 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 27-04-2017 07:00 30-04-2017 01:30
SWISS TIARA 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 21-04-2017 08:30 22-04-2017 20:00
SWITZERLAND II 100 Ruijterkade oost IJRO 6 01-05-2017 20:30 02-05-2017 13:30
SYMPHONIE 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 19-04-2017 17:00 22-04-2017 23:00
THURGAU SILENCE 135 Ruijterkade oost IJRO 1 22-04-2017 07:30 22-04-2017 19:30
THURGAU SILENCE 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 30-04-2017 07:30 30-04-2017 19:30
THURGAU ULTRA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 24-04-2017 07:30 24-04-2017 19:30
THURGAU ULTRA 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 02-05-2017 07:30 02-05-2017 19:30
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 16-04-2017 10:00 18-04-2017 08:45
TRAVELMARVEL JEWEL 135 Ruijterkade oost IJRO 1 30-04-2017 10:00 02-05-2017 08:00
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 Westerdoksdijk 20-04-2017 11:00 22-04-2017 08:45
TREASURES 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 21-04-2017 06:00 23-04-2017 19:00
TREASURES 110 Ruijterkade West IJRW 4 05-05-2017 06:00 07-05-2017 08:30
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 19-04-2017 08:30 20-04-2017 14:00
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Neptunushaven LP1 20-04-2017 14:00 22-04-2017 14:00
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 22-04-2017 19:30 22-04-2017 23:30
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 25-04-2017 19:30 25-04-2017 23:30
VICTOR HUGO 82 Javakade, ligplaats 1 16-04-2017 17:00 19-04-2017 23:00
VIKING AEGIR 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 04-05-2017 01:00 04-05-2017 23:59
VIKING ALRUNA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 29-04-2017 02:00 29-04-2017 23:30
VIKING BALDUR 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 22-04-2017 08:00 23-04-2017 23:59
VIKING BRAGI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 17-04-2017 08:00 20-04-2017 04:30
VIKING BRAGI 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 26-04-2017 08:00 29-04-2017 04:30
VIKING BRAGI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 05-05-2017 08:00 06-05-2017 04:30
VIKING EIR 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 28-04-2017 02:00 28-04-2017 23:30
VIKING EISTLA 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 26-04-2017 02:00 28-04-2017 23:30
VIKING GEFJON 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 05-05-2017 01:00 05-05-2017 23:59
VIKING HLIN 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 30-04-2017 02:00 30-04-2017 23:30
VIKING IDI 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 19-04-2017 02:00 19-04-2017 23:30
VIKING IDI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 03-05-2017 02:00 03-05-2017 23:30
VIKING KARA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 23-04-2017 02:00 23-04-2017 23:30
VIKING KVASIR 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 26-04-2017 02:00 26-04-2017 16:20
VIKING KVASIR 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 26-04-2017 16:20 26-04-2017 23:30
VIKING LIF 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 20-04-2017 01:00 20-04-2017 23:59
VIKING LOFN 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 27-04-2017 02:00 27-04-2017 10:00
VIKING LOFN 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 27-04-2017 10:00 27-04-2017 23:30
VIKING MAGNI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 18-04-2017 08:00 21-04-2017 04:30
VIKING MAGNI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 27-04-2017 08:00 28-04-2017 08:30
VIKING MAGNI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 28-04-2017 08:30 30-04-2017 04:30
VIKING MAGNI 135 Ruijterkade oost IJRO 1 06-05-2017 08:00 07-05-2017 23:59
VIKING MANI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 21-04-2017 02:00 21-04-2017 23:30
VIKING MANI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 05-05-2017 02:00 05-05-2017 23:30
VIKING MIMIR 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 18-04-2017 08:00 21-04-2017 04:30
VIKING MIMIR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 27-04-2017 08:00 28-04-2017 23:59
VIKING MODI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 01-05-2017 01:00 01-05-2017 23:59
VIKING SKADI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 21-04-2017 08:00 22-04-2017 23:59
VIKING TIALFI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 22-04-2017 02:00 22-04-2017 23:30
VIKING TIALFI 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 06-05-2017 02:00 06-05-2017 23:30
VIKING VE 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 21-04-2017 01:00 21-04-2017 23:59
VIKING VIDAR 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 20-04-2017 02:00 20-04-2017 23:30
VIKING VIDAR 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 04-05-2017 02:00 04-05-2017 23:30
VIRGINIA 68 Tolhuis ligplaats 2 21-04-2017 19:00 22-04-2017 12:00
VIRGINIA 68 Tolhuis ligplaats 2 22-04-2017 23:00 24-04-2017 12:00
VIRGINIA 68 Javakade, ligplaats 1 28-04-2017 19:00 29-04-2017 23:00
VIRGINIA 68 Tolhuis ligplaats 2 29-04-2017 23:00 30-04-2017 14:00
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 20-04-2017 18:45 20-04-2017 19:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 20-04-2017 21:45 20-04-2017 22:15
WILLIAM SHAKESPEARE 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 18-04-2017 07:30 18-04-2017 19:30
WILLIAM SHAKESPEARE 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 25-04-2017 07:30 25-04-2017 19:30
WILLIAM SHAKESPEARE 110 Javakade, ligplaats 1 02-05-2017 09:30 03-05-2017 22:00
WINDBRUID (zeilvaart) 23 Tolhuis ligplaats 1 06-05-2017 14:00 07-05-2017 12:00
WT SONATA 135 Westerdoksdijk 04-05-2017 09:30 05-05-2017 14:00