Hoofdmenu

MenuClose

Ligplaatsenreserveringen

De selectie is gesorteerd op scheepsnaam. U kunt de selectie sorteren op aankomst datum door bovenaan in de kolom op het woord "aankomst" te klikken.

NL Op reserveringen en boekingen zijn de Algemene voorwaarden Reservering Passagiersvaart van toepassing.

De ligplaats is vervolgens gemakkelijk terug te vinden op de digitale kaart met ligplaatsen.

De ligplaatsen en tijden zijn onder voorbehoud, het kan zijn dat een schip tussendoor verhaalt of tijdelijk de ligplaats verlaat voor een korte periode.

Scheepsnaam Lengte Ligplaats Aankomst Vertrek
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 22-09-2017 12:00 24-09-2017 09:00
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 29-09-2017 12:00 01-10-2017 09:00
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 22-09-2017 10:00 24-09-2017 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 29-09-2017 10:00 01-10-2017 07:30
VIKING BRAGI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 23-09-2017 01:00 23-09-2017 23:59
VIKING ODIN 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 22-09-2017 06:00 24-09-2017 09:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 24-09-2017 03:30 24-09-2017 19:00
THURGAU SILENCE 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 24-09-2017 07:30 24-09-2017 19:30
VIKING TIALFI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 23-09-2017 02:00 23-09-2017 23:30
BELLRIVA 104 Javakade, ligplaats 1 26-09-2017 09:00 27-09-2017 04:30
DA VINCI 105 Javakade, ligplaats 1 04-10-2017 09:30 05-10-2017 12:00
MONARCH BARONESS 110 Javakade, ligplaats 1 23-09-2017 08:30 25-09-2017 13:00
MONARCH QUEEN 110 Javakade, ligplaats 1 23-09-2017 08:30 25-09-2017 18:00
RIVER ART 110 Javakade, ligplaats 1 02-10-2017 20:15 03-10-2017 14:00
SELECT BELLEJOUR 127 Javakade, ligplaats 1 28-09-2017 12:30 30-09-2017 13:00
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Javakade, ligplaats 1 18-09-2017 18:00 19-09-2017 23:00
A-ROSA FLORA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 23-09-2017 08:30 25-09-2017 13:00
A-ROSA SILVA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 24-09-2017 05:00 24-09-2017 23:00
ALINA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 01-10-2017 09:30 02-10-2017 02:00
AMAKRISTINA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 29-09-2017 13:00 01-10-2017 09:00
GRACE 135 Ruijterkade oost IJRO 1 26-09-2017 02:00 28-09-2017 18:00
INSPIRE 135 Ruijterkade oost IJRO 1 19-09-2017 01:00 21-09-2017 08:30
SCENIC PEARL 135 Ruijterkade oost IJRO 1 02-10-2017 08:00 03-10-2017 12:15
STATENDAM 104 Ruijterkade oost IJRO 1 04-10-2017 02:00 04-10-2017 23:00
VIKING GEFJON 135 Ruijterkade oost IJRO 1 22-09-2017 01:00 22-09-2017 23:59
VIKING MANI 135 Ruijterkade oost IJRO 1 22-09-2017 02:00 22-09-2017 23:30
VIKING MODI 135 Ruijterkade oost IJRO 1 18-09-2017 01:00 18-09-2017 23:59
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 02-10-2017 17:30 04-10-2017 08:30
AMAPRIMA 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 04-10-2017 13:00 06-10-2017 09:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 29-09-2017 07:00 01-10-2017 17:00
MONET 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 17-09-2017 20:30 20-09-2017 20:00
RHEIN PRINZESSIN 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 24-09-2017 08:00 25-09-2017 03:30
RIVER EMPRESS 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 27-09-2017 04:00 27-09-2017 16:15
VIKING EMBLA 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 21-09-2017 01:00 21-09-2017 23:59
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 18-09-2017 05:00 18-09-2017 23:00
AMABELLA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 30-09-2017 13:30 02-10-2017 09:00
AVALON ARTISTRY II 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 27-09-2017 07:00 28-09-2017 23:59
AVALON FELICITY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 23-09-2017 07:00 25-09-2017 17:00
AVALON TRANQUILITY II 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 22-09-2017 07:00 24-09-2017 17:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 03-10-2017 03:30 03-10-2017 19:00
SCENIC OPAL 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 04-10-2017 08:00 05-10-2017 12:30
TRAVELMARVEL JEWEL 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 17-09-2017 10:00 19-09-2017 08:45
VIKING ALRUNA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 30-09-2017 02:00 30-09-2017 23:30
VIKING EISTLA 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 03-10-2017 02:00 05-10-2017 14:15
VIKING SKIRNIR 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 02-10-2017 01:00 02-10-2017 23:59
VIKING VIDAR 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 21-09-2017 02:00 21-09-2017 23:30
VIKING VILI 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 29-09-2017 01:00 29-09-2017 23:59
EMERALD DESTINY 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 21-09-2017 09:00 23-09-2017 11:00
ESPRIT 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 17-09-2017 08:30 19-09-2017 08:30
LEONORA 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 01-10-2017 14:00 03-10-2017 13:00
RIVER ART 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 19-09-2017 08:00 19-09-2017 23:55
SWISS CROWN 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 29-09-2017 09:30 29-09-2017 23:30
SWISS JEWEL 110 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 30-09-2017 07:30 30-09-2017 20:00
SWITZERLAND II 100 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 29-09-2017 16:00 02-10-2017 09:00
VIKING IDI 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 20-09-2017 02:00 20-09-2017 23:30
VIKING IDI 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 04-10-2017 02:00 04-10-2017 23:30
VIKING KARA 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 24-09-2017 02:00 24-09-2017 23:30
VIKING KVASIR 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 27-09-2017 02:00 27-09-2017 23:30
VIKING MAGNI 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 24-09-2017 01:00 24-09-2017 23:59
ALINA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 24-09-2017 09:30 25-09-2017 02:00
AMAREINA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 29-09-2017 13:30 01-10-2017 09:00
AMASONATA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 22-09-2017 13:00 24-09-2017 09:00
RIVER VOYAGER 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 20-09-2017 08:30 22-09-2017 14:00
SCENIC CRYSTAL 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 19-09-2017 08:00 21-09-2017 12:15
SCENIC JADE 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 24-09-2017 08:30 26-09-2017 12:15
SCENIC JASPER 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 03-10-2017 08:30 05-10-2017 12:15
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 01-10-2017 10:00 03-10-2017 08:45
VIKING LOFN 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 28-09-2017 02:00 28-09-2017 23:30
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost IJRO 6 02-10-2017 05:00 02-10-2017 23:00
A-ROSA BRAVA 135 Ruijterkade oost IJRO 6 25-09-2017 06:00 25-09-2017 23:00
AMADEUS SILVER II 135 Ruijterkade oost IJRO 6 22-09-2017 17:30 24-09-2017 16:00
RHEIN MELODIE 133 Ruijterkade oost IJRO 6 21-09-2017 07:00 21-09-2017 23:55
RIVER SPLENDOR 135 Ruijterkade oost IJRO 6 03-10-2017 08:00 05-10-2017 14:00
STATENDAM 104 Ruijterkade oost IJRO 6 30-09-2017 05:00 30-09-2017 23:00
VIKING EIR 135 Ruijterkade oost IJRO 6 29-09-2017 02:00 29-09-2017 23:30
VIKING EISTLA 135 Ruijterkade oost IJRO 6 05-10-2017 14:15 05-10-2017 23:30
VIKING HLIN 135 Ruijterkade oost IJRO 6 01-10-2017 02:00 01-10-2017 23:30
ALEMANNIA 110 Ruijterkade West IJRW 4 18-09-2017 07:30 19-09-2017 14:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade West IJRW 4 01-10-2017 09:00 03-10-2017 14:00
ARLENE 92 Ruijterkade West IJRW 4 03-10-2017 09:00 04-10-2017 04:00
GERARD SCHMITTER 110 Ruijterkade West IJRW 4 22-09-2017 14:00 24-09-2017 23:00
JOHANNES BRAHMS 82 Ruijterkade West IJRW 4 23-09-2017 19:00 25-09-2017 17:00
ROYAL CROWN 110 Ruijterkade West IJRW 4 04-10-2017 12:00 07-10-2017 14:00
SERENA 90 Ruijterkade West IJRW 4 22-09-2017 15:00 23-09-2017 17:30
SERENA 90 Ruijterkade West IJRW 4 29-09-2017 15:00 30-09-2017 17:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 23-09-2017 15:45 23-09-2017 17:45
NIEUWE LIEFDE 44 Steiger 14 Binnenkant 21-09-2017 16:00 21-09-2017 18:00
SOEVEREIN (zeilvaart) 58 Steiger 14 Binnenkant 19-09-2017 14:00 19-09-2017 16:00
SUCCES (zeilschip) 38 Steiger 14 Binnenkant 21-09-2017 16:00 22-09-2017 12:00
SYBARIS 32 Steiger 14 Binnenkant 20-09-2017 13:00 20-09-2017 15:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 22-09-2017 19:30 22-09-2017 21:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 22-09-2017 23:45 23-09-2017 01:15
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 23-09-2017 22:45 24-09-2017 00:30
BOOT 8 36 Steiger 14 Buitenkant 19-09-2017 17:30 19-09-2017 19:30
BOOT 8 36 Steiger 14 Buitenkant 19-09-2017 21:15 19-09-2017 23:00
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 13:45 21-09-2017 15:45
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 17:45 21-09-2017 19:45
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 22-09-2017 19:45 22-09-2017 21:45
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 23-09-2017 00:45 23-09-2017 02:45
MOBY QUEEN 35 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 12:45 21-09-2017 13:30
MOBY QUEEN 35 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 17:30 21-09-2017 18:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 20-09-2017 18:00 20-09-2017 20:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 20-09-2017 23:00 21-09-2017 01:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 19:00 21-09-2017 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 21-09-2017 22:00 21-09-2017 23:59
SYBARIS 32 Steiger 14 Buitenkant 18-09-2017 15:00 18-09-2017 17:00
VROUWE JOHANNA 25 Steiger 14 Buitenkant 23-09-2017 17:00 23-09-2017 19:00
CALYPSO 75 Tolhuis ligplaats 1 25-09-2017 10:00 26-09-2017 06:00
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 1 22-09-2017 12:00 23-09-2017 14:00
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 29-09-2017 12:30 01-10-2017 09:30
LAFAYETTE 90 Tolhuis ligplaats 2 30-09-2017 03:00 02-10-2017 20:00
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 2 22-09-2017 12:30 24-09-2017 09:30
S.S. ANTOINETTE 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 01-10-2017 04:00 01-10-2017 16:00
AMADEUS SILVER III 135 Westerdoksdijk 18-09-2017 07:30 20-09-2017 08:30
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 20-09-2017 13:00 22-09-2017 09:00
AVALON ILLUMINATION 135 Westerdoksdijk 28-09-2017 07:00 30-09-2017 17:00
RHEIN MELODIE 133 Westerdoksdijk 24-09-2017 08:00 24-09-2017 23:55
RIVER ADAGIO 126 Westerdoksdijk 22-09-2017 08:00 24-09-2017 14:00
WT SONATA 135 Westerdoksdijk 22-09-2017 09:30 23-09-2017 14:00
PRINS VAN ORANJE 53 Zouthaven 29-09-2017 20:00 29-09-2017 22:00
PURE LINER 2 64 Zouthaven 22-09-2017 18:00 22-09-2017 20:00
PURE LINER 2 64 Zouthaven 22-09-2017 21:00 22-09-2017 22:00
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 16-09-2017 18:45 16-09-2017 19:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 16-09-2017 21:45 16-09-2017 22:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 25-09-2017 18:45 25-09-2017 19:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 25-09-2017 21:45 25-09-2017 22:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 27-09-2017 21:15 27-09-2017 21:45