Hoofdmenu

MenuClose

Ligplaatsenreserveringen

De selectie is gesorteerd op scheepsnaam. U kunt de selectie sorteren op aankomst datum door bovenaan in de kolom op het woord "aankomst" te klikken.

NL Op reserveringen en boekingen zijn de Algemene voorwaarden Reservering Passagiersvaart van toepassing.

De ligplaats is vervolgens gemakkelijk terug te vinden op de digitale kaart met ligplaatsen.

De ligplaatsen en tijden zijn onder voorbehoud, het kan zijn dat een schip tussendoor verhaalt of tijdelijk de ligplaats verlaat voor een korte periode.

Scheepsnaam Lengte Ligplaats Aankomst Vertrek
A-ROSA BRAVA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 15-11-2017 09:00 15-11-2017 23:00
A-ROSA FLORA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 16-11-2017 08:30 16-11-2017 23:00
A-ROSA FLORA 135 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 19-11-2017 08:30 19-11-2017 23:30
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost IJRO 1 11-11-2017 06:00 11-11-2017 21:00
AMADEUS SILVER III 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 18-11-2017 07:00 19-11-2017 15:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 10-11-2017 13:00 12-11-2017 09:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 24-11-2017 13:00 26-11-2017 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 15-11-2017 13:00 17-11-2017 09:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 29-11-2017 13:00 01-12-2017 14:00
AMAREINA 135 Westerdoksdijk 24-11-2017 13:30 26-11-2017 09:00
AMASONATA 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 17-11-2017 13:00 19-11-2017 09:00
AMAVENITA 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 11-11-2017 03:00 12-11-2017 09:00
AMAVERDE 135 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 11-11-2017 13:30 13-11-2017 09:00
ASARA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 26-11-2017 10:00 26-11-2017 23:30
ASARA 135 Ruijterkade oost IJRO 1 29-11-2017 10:00 29-11-2017 23:30
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 10-11-2017 07:00 11-11-2017 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 25-11-2017 07:00 26-11-2017 17:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 11-11-2017 15:00 11-11-2017 17:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 11-11-2017 19:15 11-11-2017 21:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 17-11-2017 22:30 18-11-2017 00:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 18-11-2017 03:45 18-11-2017 05:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 18-11-2017 21:30 18-11-2017 23:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 19-11-2017 02:45 19-11-2017 04:00
CRYSTAL MAHLER 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 16-11-2017 09:00 18-11-2017 15:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 17-11-2017 18:30 17-11-2017 19:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 17-11-2017 22:30 17-11-2017 23:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 18-11-2017 18:30 18-11-2017 19:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 18-11-2017 22:30 18-11-2017 23:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 19-11-2017 15:00 19-11-2017 15:30
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 19-11-2017 19:00 19-11-2017 19:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 24-11-2017 22:30 25-11-2017 00:30
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 25-11-2017 03:15 25-11-2017 05:00
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 25-11-2017 15:15 25-11-2017 17:15
DOCKS 1 41 Steiger 14 Buitenkant 25-11-2017 19:15 25-11-2017 21:15
EMILY BRONTË 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 17-11-2017 06:00 19-11-2017 20:00
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 1 17-11-2017 12:30 18-11-2017 12:00
PETER DE GROTE 31 Steiger 14 Buitenkant 23-11-2017 11:45 23-11-2017 12:15
PETER DE GROTE 31 Steiger 14 Buitenkant 23-11-2017 13:45 23-11-2017 14:15
RHEIN PRINZESSIN 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 24-11-2017 10:00 25-11-2017 03:00
RHEIN PRINZESSIN 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 27-11-2017 10:00 28-11-2017 03:00
RHEIN PRINZESSIN 110 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 30-11-2017 10:00 01-12-2017 03:00
RIVER ADAGIO 126 Westerdoksdijk 11-11-2017 08:00 13-11-2017 14:00
RIVER ART 110 Ruijterkade oost IJRO 1 30-11-2017 10:00 30-11-2017 23:55
RIVER DUCHESS 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 15-11-2017 04:00 15-11-2017 18:00
RIVER EMPRESS 110 Ruijterkade oost IJRO 1 22-11-2017 04:00 22-11-2017 18:00
RIVER HARMONY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 10-11-2017 08:00 11-11-2017 11:59
RIVER MELODY 110 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 10-11-2017 08:00 11-11-2017 12:00
RIVER MELODY 110 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 11-11-2017 12:00 13-11-2017 13:00
RIVER RHAPSODY 110 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 30-11-2017 21:00 01-12-2017 23:00
S.S. ANTOINETTE 135 Ruijterkade oost IJRO 1 12-11-2017 04:00 12-11-2017 16:00
SCENIC JASPER 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 17-11-2017 03:00 19-11-2017 15:00
SELECT BELLEJOUR 127 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 09-11-2017 12:30 10-11-2017 12:00
SELECT BELLEJOUR 127 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 12-11-2017 00:30 12-11-2017 13:00
STATENDAM 104 Ruijterkade oost IJRO 1 18-11-2017 05:00 18-11-2017 23:00
STATENDAM 104 Ruijterkade oost IJRO 1 25-11-2017 05:00 25-11-2017 23:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 10-11-2017 19:15 10-11-2017 21:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 10-11-2017 23:00 11-11-2017 01:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 11-11-2017 02:30 11-11-2017 04:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 11-11-2017 19:15 11-11-2017 21:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 11-11-2017 23:00 12-11-2017 01:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 17-11-2017 19:15 17-11-2017 21:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 17-11-2017 23:00 18-11-2017 01:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 18-11-2017 03:00 18-11-2017 04:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 18-11-2017 19:15 18-11-2017 21:15
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 18-11-2017 23:00 19-11-2017 01:00
SWITZERLAND II 100 Ruijterkade oost IJRO 3 (B) 18-11-2017 10:00 18-11-2017 18:00
SYMPHONIE 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 16-11-2017 17:00 19-11-2017 23:30
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 114 Ruijterkade oost IJRO 6 10-11-2017 10:00 17-11-2017 12:00
VIKING ALRUNA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 11-11-2017 02:00 11-11-2017 23:30
VIKING ALRUNA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 25-11-2017 02:00 25-11-2017 23:30
VIKING BRAGI 135 Ruijterkade oost IJRO 6 18-11-2017 04:00 20-11-2017 14:00
VIKING EIR 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 10-11-2017 02:00 10-11-2017 23:30
VIKING EIR 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 24-11-2017 02:00 24-11-2017 23:30
VIKING GEFJON 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 17-11-2017 04:00 19-11-2017 14:00
VIKING HLIN 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 12-11-2017 02:00 12-11-2017 23:30
VIKING KARA 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 19-11-2017 00:01 22-11-2017 13:00
VIKING LIF 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 16-11-2017 01:00 16-11-2017 15:00
VIKING MANI 135 Ruijterkade oost IJRO 1 17-11-2017 02:00 17-11-2017 23:30
VIKING MANI 135 Ruijterkade oost IJRO 4 (C) 01-12-2017 02:00 01-12-2017 23:30
VIKING MIMIR 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 10-11-2017 01:00 10-11-2017 15:00
VIKING MODI 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 13-11-2017 01:00 13-11-2017 15:00
VIKING NJORD 135 Ruijterkade oost IJRO 2 (A) 12-11-2017 02:00 13-11-2017 09:00
VIKING NJORD 135 Ruijterkade oost IJRO 1 13-11-2017 09:00 14-11-2017 23:30
VIKING TIALFI 135 Ruijterkade oost IJRO 5 (D) 18-11-2017 02:00 18-11-2017 23:30
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 25-11-2017 15:15 25-11-2017 15:45
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Zouthaven 25-11-2017 19:15 25-11-2017 19:45